Блог від шефа

Як різати м'ясо на шашлик
Новини
Як різати м'ясо на шашлик

Як різати м'ясо на шашлик

Смак шашлику залежить від багатьох умов - якість м'яса, склад маринаду, порода деревини, яка використовується для вогню і, звичайно, майстерність кулінара. Значення має і те, як нарізати м'ясо для шашлику. Правильне розташування волокон, оптимальний розмір шматочків дозволяє м'ясу добре прожаритися, зберігши соковитість. Розглянемо загальні правила підготовки м'яса до приготування шашлику, а також рекомендації по нарізці.

 

Як обробити курку правильно - поради від шеф-кухаря
Новини
Як обробити курку правильно - поради від шеф-кухаря

Як обробити курку правильно

У приготуванні страв з курки, оброблення тушки має велике значення. З правильно відрізаних шматків можна приготувати страву, відповідно до рецептури, наприклад, шашлик. Розбір туші на частини може бути безвідходним, що економно.

Страви на грилі: користь чи шкода
Новини
Страви на грилі: користь чи шкода

Користь приготованої на мангалі (грилі) їжі

Правильне повноцінне харчування є головним аспектом сучасної людини, що піклується про своє здоров'я. Постійні дослідження визнаних фахівців в області здорового харчування і дієтологів дозволяють сміливо стверджувати, що їжа на мангалі (грилі), є одним з головних способів термообробки їжі для збереження її смакових якостей, поживності і повного комплексу вітамінів. Дієтична їжа, приготована за допомогою гриля, може з повною упевненістю бути зарахована до страв, що володіє не тільки неповторними смаковими якостями і неперевершеними ароматами, а й незаперечною користю, адже природний спосіб приготування їжі на вогні - це здоровий підхід до процесу прийому їжі.

Приготування маринаду
Новини
Приготування маринаду

Рекомендації з приготування маринаду для шашлику від Шеф-кухаря

Яке ж свято обходиться без шашлику або барбекю! Поїздка на природу або дачу без приготування головної страви навряд чи принесуть повне задоволення. Тому вибір продуктів, рецепта приготування і дотримання технології приготування залишаються завжди найважливішим моментом. Уміння підібрати кращий маринад для м'яса грає головну роль в приготуванні м'яса на мангалі. Адже від якості маринаду залежить кінцевий результат: чи з'явиться та сама хрустка скоринка, вишуканий аромат якої викликає захват. Саме в цьому криється головний успіх шашлику, а тому, справжні майстри неохоче діляться секретами приготування.

Ідеальний маринад для курки
Новини
Ідеальний маринад для курки

Курка - блюдо, без якого не обходиться жоден пікнік або святкове застілля. Смачно приготована страва завжди ситно нагодує сім'ю. Жорсткість м'яса, його аромат і смак залежать від маринаду, в якому витримується тушка перед приготуванням.

Замовлення їжі для банкету від «Шашлик Маркет»
Новини
Замовлення їжі для банкету від «Шашлик Маркет»

Замовлення їжі для банкету від «Шашлик Маркет»

Відзначити свято, важливу подію, ювілей у колі сім'ї, колег, друзів можна на виїзді в мальовничому місці, влаштувавши фуршет вдома або в офісі. Сьогодні зовсім не обов'язково витрачати час і сили на приготування частувань, можна скористатися послугою доставки їжі від компанії «Шашлик Маркет».

Доставка обідів в офіс від «Шашлик Маркет»
Новини
Доставка обідів в офіс від «Шашлик Маркет»

Офісні працівники знають, як непросто організувати своє харчування. Добре, якщо неподалік є затишне кафе з недорогим меню. В іншому випадку потрібно постійно думати про обід наперед: закупити продукти, приготувати їх, зібрати ланч-бокс. При цьому завжди потрібно проявляти фантазію, відволікаючись від більш важливих справ. Адже над приготуванням корисних і смачних продуктів потрібно попрацювати, а харчування одними бутербродами швидко обернеться проблемами з травною системою.

Бізнес-ланч в Запоріжжі від «Шашлик Маркет»
Новини
Бізнес-ланч в Запоріжжі від «Шашлик Маркет»

Бізнес-ланч - збалансований і ситний обід для ділових людей, які цінують кожну хвилину свого часу. Тому замовлення бізнес-ланчу з доставкою прямо в офіс дозволить не відриватися від важливих справ і переговорів. Компанія «Шашлик Маркет» надає послугу приготування готових харчових наборів з підвозом в офіси будь-яких мікрорайонів міста. У нас дуже смачні страви, цілком прийнятні ціни і своєчасна доставка.